HiFiMAN EF100 Hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy / stereo + HiFiMAN Sundara Słuchawki planarne Zestaw słuchawkowy


Sugerowana cena detaliczna: 4894.00 zł

w magazynie

HiFiMAN EF100

to wzmacniacz hybrydowy nowej generacji, który łączy w sobie:

  • sekcję przedwzmacniacza opartą o lampę elektronową
  • wzmacniacz słuchawkowy w klasie AB o mocy 2W RMS
  • końcówkę mocy stereo w klasie T o mocy 4.5W RMS
  • potencjometr oparty o drabinkę rezystorową
  • 24-bitowy przetwornik DAC

HiFiMAN

Całość zamknięto w zgrabnej, giętej kompaktowej obudowie wykonanej ze stopu metali. Gałka potencjometru została wykonana z aluminium.

HiFiMAN

Obudowę wykończono wysokiej klasy malowaniem proszkowym. Obsługa wzmacniacza odbywa się za pomocą niezawodnych i stylowych przełączników hebelkowych.

HiFiMAN

Zastosowanie przedwzmacniacza opartego o lampę pozwoliło na uzyskanie łagodnego, ciepłego, gładkiego, a jednocześnie detalicznego brzmienia. Muzykalność w połączeniu z mocą zdolną wysterować nawet najtrudniejsze słuchawki to od zawsze znak rozpoznawczy wszystkich wzmacniaczy słuchawkowych HiFiMAN.

HiFiMAN


Ponadto Hifiman EF100 został wzbogacony o nową funkcję - możliwość wysterowania niewielkich monitorów biurkowych. Dzięki wejściu USB EF100 to znakomity partner dla każdego melomana słuchającego z rozmaitych źródeł opartych o komputer.

HiFiMAN

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, 24 miesiace gwarancji.


HiFiMAN Sundara

/

Wyraz Sundara dosłownie znaczy piękno. Model Sundara to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa. Tym razem HiFiMAN zaskakuje dojrzałym, ocieplonym i szokująco barwnym brzmieniem. 

/

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest zupełnie nowa membrana - o 80 procent lżejsza od tej z przełomowego modelu HE-400. 

/

A to oznacza kompletnie nową jakość brzmienia - szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk. A przede wszystkim bogactwo detali, wybrzmień, ciepła.

width=600

Czy super szybkie i super dynamiczne słuchawki mogą być jednocześnie krainą łagodności? Sundara pokazuje, że to możliwe. 

/

Kolejną nowością jest hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania.

/

Metalowe wykonanie z proszkowym malowaniem to pewność solidności i klasycznego wyglądu na długie lata.

/

Super lekka membrana pozwoliła na stworzenie słuchawek o skuteczności 94 decybeli, co pozwala na swobodne podłączenie ich do przenośnego odtwarzacza muzyki lub telefonu wyposażonego w mocne wyjście słuchawkowe. Sundara najlepiej sprawdzi się z lekkimi przenośnymi wzmacniaczami z przetwornikami DAC na pokładzie. 

/

Dlatego Sundara standardowo została wyposażona we wtyk 3.5mm mini-jack (w komplecie przejściówka na 6.3mm duży jack).

/

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
Galeria