HiFiMAN HE-400i (HE400i) ver 2020 słuchawki planarne audiofilskie przewodowe otwarte


Sugerowana cena detaliczna: 895.00 zł

brak w magazynie

HE-400i ver 2020

hifiman he400i ver 2020


HE-400i to najlepiej sprzedające się audiofilskie słuchawki HiFiMANa w historii. Produkt, któremu Klienci nie pozwalają odejść w zapomnienie szturmem wykupując kolejne "ostatnie" partie o jakich informuje producent.

hifiman he400i 2020

Wersja 2020 korzysta ze starych dobrych przetworników stworzonych dla oryginalnego HE-400i i dodaje do nich nowy, dużo wygodniejszy i lepiej wykonany pałąk. A to wszystko w nowej, niższej cenie. HE-400i ver 2020 wchodzą na rynek w cenie 60% niższej niż oryginał - wszystko dzięki postępom w automatyzacji produkcji w fabrykach HiFiMANa.

hifiman he-400i

Nowy pałąk jest o 30% lżejszy od typowych słuchawek planarnych, co pozwala na bardzo komfortowy odsłuch. Obudowę przetworników wykonano z odpornych na uderzenia polimerów ABS i pokryto trwałą powłoką wykończoną na wysoki połysk w kolorze grafitu. Nauszniki to zmodyfikowana konstrukcja znana z najnowszych słuchawek HiFiMANa - jest to hybrydowy pad łączący welur i skórę w asymetrycznym ułożeniu dopasowanym do anatomii ludzkiej.

hifiman he400i

Przetworniki zbudowane są w klasycznej technologii planarnej single ended to znaczy, z magnesami po jednej stronie, co pozytywnie wpływa na równomierność pola magnetycznego, w którym pracuje cewka, a w rezultacie skutkuje niższym poziomem zniekształceń. Ustawienie to pozwala na uzyskanie super szerokiej sceny dźwiękowej i precyzyjnego obrazowania przestrzennego. Cewka napylona bezpośrednio na powierzchni całej membrany oznacza, że jej rozmiar jest dużo większy, a więc pozwala przyjąć znacznie wyższą moc maksymalną.

hifiman he400i ver 2020

Dlatego HE-400i ver 2020 idealnie nadaje się do podłączenia pod mocne wzmacniacze słuchawkowe. Największą zaletą tego typu konstrukcji jest brak dodatkowego (i zbędnego) połączenia między cewką a membraną, tak jak ma to miejsce w klasycznych słuchawkach dynamicznych.

hifiman he-400i

Pozwala to na uzyskanie efektu dużo szybszego dźwięku oraz natychmiastowego zatrzymania membrany, gdy cewka przestaje przewodzić sygnał. W efekcie czego HE-400i ver 2020 dysponują dużo niższym poziomem zniekształceń THD niż jakiekolwiek słuchawki dynamiczne w kilkukrotnie wyższej cenie. Brzmienie HE-400i to w dalszym ciągu połączenie analogowego barwnego grania z dynamiką i szybkością. Naturalność, gładkość połączona z czytelnością, dokładnością. Brzmienie, którego nie spodziewa się żadnych użytkownik słuchawek dynamicznych. 

hifiman he400i

Produkty nowy, oryginalnie zapakowany, z kompletem akcesoriów dołączanych od producenta. 

Przetworniki
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa
Otwarte
Impedancja
35 Ohm
Skuteczność
93dB
Pasmo przenoszenia
20 - 35.000Hz
Jakość kabla
OFC
Kabel
1.5m
Wtyk
3.5mm mini jack
6.3mm duży jack
Regulacja głośności
NIE
Mikrofon
NIE
Redukcja szumów
NIE
Obrotowa słuchawka
NIE
INNE
Zalecany czas wygrzewania: 150h
Waga bez kabla
370 gram
Gwarancja
24 miesiąceGaleria