HiFiMAN HE-400 se (HE400se) słuchawki planarne Stealth Magnets audiofilskie przewodowe otwarte


Sugerowana cena detaliczna: 749.00 zł

w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN HE-400 se (HE400se) słuchawki planarne audiofilskie przewodowe otwarte


Zgodnie z wcześniej ogłoszoną ideą oferowania jakościowych produktów w cenie dostępnej dla większości, HiFiMAN wprowadził na rynek mocniejszego, ulepszonego następcę popularnych HE400i v. 2020 - HE-400se.

HE400se to audiofilskie słuchawki otwarte, które wykorzystują najnowszą technologię HiFiMAN'a - planarny przetwornik z podwójnym magnesem. Słuchawki ostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu szczegółowego obrazowania dźwiękowego i szerokiej sceny dźwiękowej.

Komfort wielogodzinnego słuchania, nawet gdy za oknem plus 30 stopni

HE400se to audiofilskie słuchawki otwarte, stworzone do długich sesji odsłuchowych. Ulepszony, regulowany pałąk i jeszcze mniejsza waga (tylko 390 gramów), a do tego fazowane hybrydowe nauszniki, które zwiększają wydajność. Nawet w upalne dni HE400se nie nagrzewa się i zapewnia wielogodzinny komfort użytkowania.

Technologia Stealth - Akustyczna transparentność bez zakłóceń

Specjalnie zaprojektowane akustycznie transparentne magnesy - Stealth Magnets odgrywają w HE-400se kluczową rolę. Technologia ta, zastosowana pierwszy raz w słuchawkach SUSVARA, w przeciwieństwie do tradycyjnych magnesów, umożliwia swobodny przepływ fal dźwiękowych, radykalnie zmniejszając ich turbulencję. Cała konstrukcja jest akustycznie przezroczysta, co znacząco minimalizuje dyfrakcję fal i zapewnia szczegółowe obrazowanie oraz spójność brzmienia.

Dobre brzmienie niezależnie od warunków

HE-400se są nie tylko wygodne w noszeniu, ale także bardzo wytrzymałe. Przetworniki słuchawek chroni obudowa nowego projektu, która zapewnia większą trwałość i ochronę nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Dają radę nawet solo

Wysoka czułość HE400se sprawia, że idealnie pasują do źródeł audio o niskiej mocy, takich jak smartfony lub tablety. Nawet bez podłączania zewnętrznego wzmacniacza słuchawki są w stanie uzyskać odpowiednie wysterowanie.

Nie tylko dla wybrańców

Niewątpliwie jednak największą zaletą tego modelu jest jego niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. Uzyskanie podobnej klasy dźwięku z tradycyjnego systemu stereo wymaga zazwyczaj kilku, a nawet kilkunastokrotnie większych nakładów finansowych. HE-400se: wygoda, wydajność i planarna jakość dostępna dla każdego melomana.

W zestawie:

  • kabel 1,5 zakończony wtykami mini Jack 3,5mm (przewód do słuchawki: prawa, lewa)
  • przejściówka mini Jack 3,5mm na duży Jack 6,4mm

Produkty nowy, oryginalnie zapakowany, z kompletem akcesoriów dołączanych od producenta. 

Przetworniki
Przetworniki Magnetyczne planarne
Obudowa
Otwarte
Impedancja
25 Ohm
Skuteczność
91 dB
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Złącze słuchawkowe
3,5 mm
Kabel
1.5m
Wtyk
3.5mm mini jack
6.3mm duży jack
Typ wtyku
Prosty
Regulacja głośności
NIE
Mikrofon
NIE
Obrotowa słuchawka
NIE
Przewód do słuchawki
Lewa
Prawa
Waga bez kabla
0.39 kg
Gwarancja
24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"HE400se pokazały tu coś nieoczywistego, wprowadzając swoistą kompresję dynamiki, dzięki czemu fragmenty nagrane naprawdę cicho były bardzo dobrze słyszalne i wyraźne, a te głośne nie próbowały przedziurawić bębenków. Koresponduje to z tym, o czym wspomniałem powyżej, a mianowicie z nieprzeciętną mikrodynamiką i przejrzystością nowych Hi-FiMAN-ów" zobacz więcej...
"HiFiMAN HE400se to rzetelne i uniwersalne słuchawki planarne. W sam raz na rozpoczęcie przygody ze słuchawkami wyposażonymi w przetworniki magnetoplanarne, ale także i dla melomanów, którzy nie planują wydawać majątku na dobre słuchawki, a pragną takowe mieć w swym armamentarium hi-fi." zobacz więcej...


Galeria