HiFiMAN Sundara Stealth Magnets Zamknięte słuchawki planarne audiofilskie nauszne


Sugerowana cena detaliczna: 99999.00 zł

brak w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN Sundara Stealth Magnet zamknięte słuchawki planarne audiofilskie nauszne

Zamknięte słuchawki HIFIMAN Sundara Stealth Magnets wyposażone są w stylowe, ręcznie składane nauszniki z muszlami z drewna bukowego. Zapewniają one użytkownikowi izolację od szumów otoczenia oraz bardziej naturalną odpowiedź basów, typową dla konstrukcji z zamkniętymi plecami. 

new closed-back Sundara

Wyraz "Sundara" dosłownie znaczy "piękno". Zamknięte Sundara o skuteczności 97 decybeli to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa. Zamknięte słuchawki oferują użytkownikom przede wszystkim szczelność, która ograniczony hałas zewnętrzny oraz pozwala zachować dyskrecję odsłuchu.

new closed-back Sundara 

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest super lekka membrana, która przekłada się na szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk oraz najnowsza technologia Stealth Magnets.

Magnesy Stealth Magnets, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HiFiMAN Sundara Stealth Magnets

Hybrydowy pałąk charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania. Metalowe wykonanie z proszkowym malowaniem to pewność solidności i klasycznego wyglądu na długie lata.

new closed-back Sundara

W sprzedaży mają pojawić się jesienią 2022 roku.

Hifiman Sundara gwarancja

Przetworniki
Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa
Zamknięte
Impedancja
37 Ohm
Skuteczność
97dB
Typ wtyku
Prosty
Mikrofon
NIE
Redukcja szumów
NIE
Przewód do słuchawki
Lewa
Prawa
:
muszle z drewna bukowego
Gwarancja
24 miesiąceGaleria