HiFiMAN HM-802U (HM802U) Audiofilski odtwarzacz przenośny HI-END FLAC/WAV/ALAC/AAC z IEM Card


Sugerowana cena detaliczna: 3895.00 zł

w magazynie

HiFiMAN HM-802U - potęga prawdziwego brzmienia

Odprężające, łagodne i ciepłe
HM-802U dziedziczy wszystkie zalety swojego poprzednika - wielokrotnie nagradzanego przez media branżowe HM-802. W kwestii wzornictwa nawiązuje do flagowego HM-901S, zaś charakter i jakość dźwięku jest pokłosiem świetności legendarnego HM-801.

Przepiękna, grafitowa obudowa nowego HM-802U wykonana jest ze stopu aluminium. Gładkie, delikatne krawędzie wyglądają nad wyraz elegancko, zaś solidny materiał gwarantuje wytrzymałość. Użycie metalu zapewnia bardzo korzystne warunki termiczne, co zapobiega kłopotom wywołanym przez zbyt wysoką temperaturę.

HiFiMAN HM-802U

HM-802U - fachowość i wyrafinowanie
1. Rewolucyjny wzmacniacz operacyjny OPA627 pracuje przy najwyższej pojemności w układzie zoptymalizowanym pod kątem najbardziej jakości hi-fi.
2. Każdy kanał jest wyposażony w przetwornik C/A Wolfson WM8740. Jego wyjątkowe właściwości można usłyszeć.
3. Wyjście liniowe charakteryzuje się parametrami porównywalnymi z o wiele droższymi i większymi wzmacniaczami biurkowymi.
4. Wymienne karty wzmacniacza oraz kompatybilność ze stacją dokującą HiFiMAN Dock-1 gwarantuje ogromną wygodę.
5. Układ zasilania wykorzystujący dwie baterie, bez kondensatorów sprzęgających pozwala na wyeliminowanie szumu prądowego.

HiFiMAN HM-802U góra

HiFiMAN odtwarzacz

HiFiMAN HM-802U drabinka rezystorowaZaawansowany potencjometr oparty na drabince rezystorowej
Opatentowany przez HiFiMANa analogowy potencjometr oparty na drabince rezystorowej zapewnia precyzyjną kontrolę głośności oraz właściwą równowagę pomiędzy kanałami. Rezystory wykorzystywane w każdym kanale mogą być dopasowane ze 100% dokładnością.

Ponadto, w celu właściwego wysterowania słuchawek o wysokiej częstotliwości, system regulacji głośności łagodnie i stopniowo podwyższa natężenie dźwięku, szczególnie na początku regulacji. Pozwala to uniknąć niespójnego poziomu głośności oraz braku równowagi kanałów podczas regulacji.

Modułowe karty wzmacniacza
Różnorodność słuchawek obecnych na rynku jest bardzo szeroka - impedancja i skuteczność bywają bardzo różne, podobnie jak konstrukcja. Posiadacze urządzeń przenośnych korzystają zarówno z solidnych słuchawek wokółusznych, jak i bardzo skutecznych "dokanałówek". Budowa jednego urządzenia, zdolnego do właściwego sprostania potrzebom tak różnych konstrukcji jest niełatwym zadaniem.

HM-802U rozwiązuje ten problem, oferując 7 różnych, wymiennych kart wzmacniacza. Dzięki temu można dopasować właściwości układu bezpośrednio do konkretnego modelu słuchawek. HM-901U oferuje m.in. korzystanie z symetrycznej sekcji wyjściowej, co gwarantuje zwiększoną odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, rozszerzoną scenę oraz wyższy poziom detali i separacji kanałów.

HiFiMAN HM-802U bok

KARTY WZMACNIAJĄCE

HiFiMAN HM-901

IEM CARD – wzmacniacz dedykowany do słuchawek dokanałowych (IEM czyli in-ear monitor)
Stosunek sygnał szum: 112dB, moc maksymalna: 65mW, 20hz-20Khz(-0.1dB)

HM802U i karta Power
Nowa karta Power jest twórczym rozwinięciem modelu, który montowany był w HM-801. Korzysta z prostej, ale wyrafinowanej ścieżki sygnałowej, która gwarantuje redukcję zakłóceń oraz wzrost uniwersalności i kompatybilności z każdymi słuchawkami dostępnymi na rynku. W kwestii brzmienia jest esencją HiFiMANa: odprężające, łagodne i ciepłe.

HiFiMAN HM-802U front

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Kontrola tonów
Kontrola tonów NIE
Stosunek sygnał/szum
110dB
Zniekształcenia THD
0.0035%
Pasmo przenoszenia
20 - 20.000Hz
Wi-Fi
NIE
Bluetooth
NIE
Złącze słuchawkowe
3.5mm mini jack
Regulacja głośności
TAK
Etui ochronne
NIE
Formaty audio
AAC
APE
FLAC
WAV
AIFF
ALAC
Czas pracy
do 11h
Obsługiwane słuchawki
Do 600 Ohm
Karty pamięci
SD (do 128GB)
INNE
nowy, odświeżony projekt
:
grafitowa obudowa ze stopu aluminium
:
układ zasilający z dwóch baterii (łącznie 7.4V), zapewniający gładki, pozbawiony zakłóceń sygnał wyjściowy
:
upsampling do 24-bit/192kHz
:
nowe opcjonalne karty wzmacniacza
:
zaawansowany potencjometr drabinkowy
Wysokość
11.7cm
Szerokość
7.1cm
Głębokość
2.8cm
Waga
0.2kg
Gwarancja
12 miesięcy
Przetwornik DAC
Wolfson WM8740

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Brzmienie tego odtwarzacza ma swoje stabilne filary. Dominuje gęsta substancja, dźwięk jest nasycony i pogłębiony. Nie cierpi na suchość i zbyt techniczne podejście do muzyki." zobacz więcej...


Galeria