HiFiMAN Arya v3 Stealth Magnets Referencyjne audiofilskie słuchawki planarne, ortodynamiczne


Sugerowana cena detaliczna: 7495.00 zł

w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Arya Stealth Magnets to nowa wersja referencyjnych słuchawek HiFiMAN opartych o przetworniki planarne z ultracienką membraną, które pierwotnie opracowano dla modelu HE-1000 v2. HiFiMAN jest znany z tego, że poszukując doskonałości, nie spoczywa na laurach i ciągle ulepsza swoje produkty, wprowadza nowe rozwiązania i kolejne innowacje. 

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Nowe wydanie słuchawek Arya przyodziano w najnowszą technologię "Stealth Magnets", czyli "niewidzialnych magnesów".

Magnesy te, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Tak jak w pierwszej wersji, nadal znajdziemy tu zaawansowany obwód magnetyczny, który powstał w wyniku wielu lat pracy nad optymalizacją przetworników stosowanych w słuchawkach planarnych. HiFiMAN wykorzystuje asymetryczne ułożenie niewielkich magnesów umieszczonych od strony ucha słuchacza, które znamy także z modeli Sundara i Ananda. Pozwala to na zmniejszenie poziomu zniekształceń i interferencji wywoływanych pracą membrany, a przy tym gwarantuje wysoką skuteczność. Dźwięki są szczegółowe i przejrzyste, eksponując każdy detal, bez zbędnych szumów.

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Wygląd słuchawek Arya nawiązuje do kultowego modelu HE1000, jednak wykorzystanie czarnych, matowych nausznic i maskownic nadaje im klasycznej elegancji. W najnowszej wersji – Arya Stealth Magnets, siateczka maskująca przetwornik jest mniej prześwitująca. Dodatkowo, opatentowany system obudowy "Window Shade" nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku. 

HiFiMAN Arya

Konstrukcję słuchawek Arya wykonano z metalu i wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu jest nie tylko wytrzymała, ale i lekka, zapewniając dodatkowy komfort i wytrzymałość. Nausznice o specjalnym, asymetrycznym kształcie dostosowane są do naturalnego kształtu uszu, a dodatkowo przekręcają się aż o 90 stopni wokół własnej osi, co pozwala na precyzyjniejsze dopasowanie ich do kształtu naszej głowy. Dzięki temu odsłuch jest wyjątkowo wygodny nawet przy wielu godzinach spędzonych przy muzyce. 

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Najważniejsze cechy:

  • Impedancja : 32Ω
  • Skuteczność : 94dB
  • Pasmo przenoszenia : 8Hz-65kHz
  • Waga : 404g

HiFiMAN Arya Stealth Magnets

Wytrzymałe gniazda 3,5mm pozwalają dowolnie wymieniać kable podłączane do słuchawek. Do zestawu dołączono kabel jack 6,3mm z miedzianymi przewodnikami.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 2-letnią gwarancją polskiego dystrybutora.

Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa Otwarte
Impedancja 32 Ohm
Skuteczność 94dB
Pasmo przenoszenia 8 - 65.000Hz
Złącze słuchawkowe 6.35 mm
Wtyk 6.3mm duży jack
Typ wtyku Prosty
Regulacja głośności NIE
Mikrofon NIE
Obrotowa słuchawka TAK
Przewód do słuchawki Lewa
Przewód do słuchawki Prawa
Składane NIE
: Opatentowana obudowa typu "Window Shade"
: Asymetryczny kształt nausznic
: Akustycznie transparentne magnesy maskujące
Waga bez kabla 430g
Gwarancja 24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Uważam, że nowe Arya Stealth Magnets są po prostu fenomenalne – to liniowo i neutralnie brzmiący model, który jest zarazem maksymalnie techniczny, jak i muzykalny. Słuchawki są niezwykle bezpośrednie, niesamowicie klarowne i precyzyjne, ale nadal nie brzmią agresywnie i nie męczą. Arya nie szczędzą detali, zaskakują dynamiką, brzmią niezwykle szybko i energicznie, ale gdy trzeba, pozwalają się zrelaksować." zobacz więcej...


Galeria