HiFiMAN Ananda Stealth Magnets Audiofilskie słuchawki otwarte, planarne, ortodynamiczne, Neo Supernano


Sugerowana cena detaliczna: 2490.00 zł

w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN Ananda Stealth Magnets

Ananda to słowo z sanskrytu, które oznacza stan wewnętrznej radości i błogości, i rzeczywiście słuchawki HiFiMAN Ananda potrafią wciągnąć słuchacza w bogatą, wielowarstwową przestrzeń dźwięków i wprowadzić w stan samoistnego szczęścia. Teraz ikoniczne już Anandy zaktualizowano o najnowsze innowacyjne technologie opracowane w zespole HiFiMAN, czyli magnesy Stealth Magnet i membranę NEO Supernano. Na scenę wchodzi Ananda Stealth Magnets, oferująca niebiańską błogość brzmienia bez turbulencji. 

"Stealth Magnets", czyli "niewidzialne magnesy"

Akustycznie transparentne magnesy Stealth Magnets dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji znacząco zmniejszają dyfrakcję fal, czyli ich rozproszenie. Zwiększona integralność fal objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem  i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej. 

Unikalny kształt magnesów Stealth Magnets zapewnia bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie.

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)

Nowe wydanie słuchawek planarnych HiFiMAN Ananda Stealth Magnets oparto na ultracienkiej membranie NEO Supernano, w skrócie NsD, która jest o 80% cieńsza od poprzednich konstrukcji. Membrana NsD, która ma jedynie pomiędzy 1 a 2 mikrometrami grubości, pozwala na błyskawiczną odpowiedź impulsową i skutkuje m.in. niezwykle szczegółowym, muzykalnym brzmieniem bez odczuwalnych zniekształceń.

Wysoka skuteczność na poziomie 103dB pozwala użytkować Anandę Stealth Magnets z nieomal każdym smartfonem lub urządzeniem przenośnym audio. To jedne z niewielu nausznych, planarnych słuchawek audiofilskich, które można napędzić za pomocą telefonu komórkowego wyposażonego w wyjście słuchawkowe. Najwyższa jakość zastosowanych przetworników zapewnia błogą jakość dźwięku przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń.

HiFiMAN Ananda

Słuchawki HiFiMAN Stealth Magnets wyposażone są w asymetryczne nausznice dopasowane do anatomicznego kształtu małżowin usznych, co zapewnia niezwykłą wygodę podczas odsłuchu. Opatentowany system "Window Shade" to sprawdzony sposób HiFiMANA na lepszą ochronę przetwornika przed uszkodzeniami mechanicznymi, przy zachowaniu otwartej konstrukcji, która pozytywnie wpływa na walory brzmieniowe słuchawek.

Hybrydowy pałąk, będący połączeniem metalu i matowej czarnej opaski z ekoskóry, zapewnia najwyższy poziom wygody i komfortu termicznego, nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Szeroki zakres regulacji sprawia, że słuchawki Ananda Stealth Magnets łatwo można dopasować do każdego rozmiaru głowy.

HiFiMAN Ananda

Złącza mini Jack 3.5mm zastosowane w słuchawkach HiFiMAN Ananda Stealth Magnets zostały przeprojektowane tak, by zwiększyć ich wytrzymałość. Zastosowanie standardowe złącza pozwala na podłączenie planarów także do kabli innych producentów. Daje to bogaty wachlarz możliwości eksperymentowania oraz jak najlepszego dopasowania brzmienia do swoich preferencji. 

Ananda Stealth Magnets połączenia gniazda

Dodatkowo w zestawie znajdziemy także podwójny kabel niezbalansowany z wtykami 3,5mm - 1.5m (przewód do słuchawki: prawa, lewa) oraz adapter duży Jack 6.35mm na mały Jack 3,5mm.

Krótka specyfikacja słuchawek planarnych HiFiMAN Ananda Stealth Magnets:
    • Konstrukcja otwarta
    • Zaawansowana technologia Stealth Magnets, czyli "akustycznie niewidzialne" magnesy
    • Najnowsza ultra cienka i super szybka membrana NEO Supernano    
    • Impedancja: 27 Ohms
    • Skuteczność: 103 dB
    • Pasmo Przenoszenia 8 – 55.000Hz
    • Waga: 440g

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, wyposażony w komplet akcesoriów i objęty gwarancją polskiego dystrybutora. 

Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa Otwarte
Impedancja 27 Ohm
Skuteczność 103dB
Pasmo przenoszenia 8 - 55.000Hz
Kabel 1.5m
Wtyk 3.5mm mini jack
Typ wtyku Prosty
Regulacja głośności NIE
Mikrofon NIE
Etui ochronne TAK
Redukcja szumów NIE
Obrotowa słuchawka NIE
Składane NIE
INNE wysoka skuteczność umozliwia użytkowanie słuchawek z większością smartfonów dostępnych na rynku
Waga bez kabla 440g
Gwarancja 24 miesiące

Recenzje prasowe:
"W zasadzie w całym paśmie dźwięk jest pełen detali, co w połączeniu ze świetną dynamiką czyni go przekonującym. Widać zatem, że Anandy Stealth Magnets mają mnóstwo zalet i nie są to elementy ustawiające brzmienie w jednym kierunku. Mamy raczej do czynienia z sytuacją, w której owe cechy charakterystyczne wzajemnie się uzupełniają... W pewnych aspektach wyczynowe, bezkompromisowe, w innych przyjemne i relaksujące, ale w ogólnym rozrachunku po prostu świetne." zobacz więcej...


Galeria