HiFiMAN Sundara Closed-Back, Stealth Magnets, zamknięte nauszne słuchawki planarne, audiofilskie


Sugerowana cena detaliczna: 895.00 zł

w magazynie

Sprawdź gdzie kupić oryginalny produkt: Lista punktów sprzedaży w Polsce.

HiFiMAN Sundara Closed-Back Stealth Magnets

Ze względu na znakomity dźwięk i przystępną cenę otwarte słuchawki HiFiMAN Sundara to mimo upływu czasu nieustannie jeden z najbardziej popularnych modeli słuchawek planarnych tego producenta. Teraz zyskują nowego kompana w postaci modelu o konstrukcji zamkniętej – Sundara Closed-Back.

Zamknięte słuchawki Sundara Closed-Back podobnie jak wersja otwarta wyposażone są w ultra cienką membranę NEO „supernano” (NsD) oraz uzupełnione o najnowszą technologię HiFiMAN-a – niewidzialne magnesy Stealth Magnets.

new closed-back Sundara

Konstrukcja zamknięta i muszle z drewna bukowego
Sundara Closed-Back to słuchawki planarne o konstrukcji zamkniętej i jako takie, oferują użytkownikom odseparowanie od hałasu z otoczenia, a jednocześnie przez to że dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz, jak to jest w konstrukcji otwartej, zapewniają użytkownikowi większą dyskrecję co do odsłuchiwanych materiałów, co na pewno docenią także współdomownicy. 

Stylowe, ręcznie montowane nauszniki z pięknymi muszlami z drewna bukowego przykuwają uwagę i choć kolorem przywodzą na myśl model R10D, to jednak muszle Sundary są zdecydowanie płytsze.

new closed-back Sundara

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium HiFiMAN-a, jest ultra cienka membrana NEO Supernano (NsD) – o 80% cieńsza niż membrany w innych popularnych słuchawkach. Sprawia to, że otrzymujemy szybką reakcję, wysoką dynamikę i szczegółowe obrazowanie. 

new closed-back Sundara

Stealth Magnets, czyli akustycznie „niewidzialne magnesy"
W porównaniu do magnesów o prostokątnym przekroju, których używa się w standardowych konstrukcjach planarnych, najnowsze rozwiązanie wprowadzone przez HIFIMAN-a, czyli akustycznie transparentne magnesy Stealth Magnets radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych, które upośledzają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu.

Stealth Magnets, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Ma to znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, bardziej detalicznym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

HiFiMAN Sundara Stealth Magnets

Wysoka skuteczność

Słuchawki Sundara Closed-Back wyróżniają się wysoką skutecznością, aż na poziomie 98dB. Pozwala to na ich łatwe wysterowanie, nawet przy połączeniu z urządzeniami mobilnymi.

nowe closed-back Sundara

Duża przestrzeń, zachwycająca szczegółowość i wybitna kontrola basu

Ultraszerokie pasmo przenoszenia pozwala na bezproblemowe i wierne odtwarzanie najdrobniejszych detali – od subbasu po ultradźwięki. Sundara Closed-Back o zapewnia wysoką rozdzielczość, znakomitą dynamikę, wybitną kontrolę niskich tonów oraz zaskakująco dużą, jak na konstrukcję zamkniętą, przestrzenność dźwięku.

new closed-back Sundara

Hybrydowy pałąk

W nowej wersji Sundary Closed-Back zachowano czarny, hybrydowy pałąk z opaską i precyzyjną regulacją, która pozwala na właściwe dopasowanie do każdej wielkość głowy oraz wysoki komfort użytkowania. Wygodne nauszniki wykonane są z gładkiej ekologicznej skóry, ranty padów pokrywa sprężysta siateczka o heksagonalnej strukturze, a ich wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu. Odpowiednie wyważenie sprawia, że ciężar słuchawek jest nieodczuwalny nawet podczas długiego odsłuchu.

W zestawie ze słuchawkami znajdziemy odłączany dwustronny kabel mini Jack 3.5mm z adapterem na duży Jack 6.35mm o długości 1,5m, który zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń.

Najważniejsze cechy

  • Konstrukcja zamknięta z muszlami z drewna bukowego
  • Zaawansowana technologia Stealth Magnets, czyli "akustycznie niewidzialne" magnesy
  • Najnowsza ultra cienka i super szybka membrana NEO Supernano Najnowsza membrana NEO Supernano
  • Pasmo przenoszenia: 6 Hz-50 kHz
  • Impedancja: 20 Ω
  • Czułość: 98dB 
  • Waga: 432g 

Hifiman Sundara gwarancja

Produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
Obudowa Zamknięte
Impedancja 20 Ohm
Skuteczność 98dB
Pasmo przenoszenia 6 - 50.000Hz
Złącze słuchawkowe 3.5mm mini jack
Złącze słuchawkowe 6.3mm duży jack
Kabel 1.5m
Wtyk 3.5mm mini jack
Typ wtyku Kątowy
Regulacja głośności NIE
Mikrofon NIE
Obrotowa słuchawka NIE
Przewód do słuchawki Lewa
Przewód do słuchawki Prawa
: Muszle z drewna bukowego
: Akcesoria w zestawie: kabel z wtyczkami 3,5 mm - 1,5m; przejściówkę 3,5mm na 6,35 mm; sojak słuchawkowy
Waga bez kabla 432g
Gwarancja 24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Sundara CB to słuchawki planarne o umiarkowanie ciepłej barwie, z całkiem wysuniętą do przodu średnicą o słyszalnym podkreśleniu w rejestrze wyższej średnicy... Bas jest odtwarzany w głęboki, szybki i kontrolowany sposób dzięki całkiem wydajnemu przetwornikowi planarnemu. Z drugiej strony zakres wysokich tonów jest aktorem drugoplanowym, jeśli chodzi o pasmo przenoszenia, gdyż w porównaniu z niskimi i średnimi tonami nie jest tak podkreślone, co mimo to zapewnia odpowiednie poczucie ich blasku i obecności, podczas gdy rozszerzenie jest na odpowiednim poziomie." zobacz więcej...


Galeria